Proces projektowy

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji czy potrzebujesz projektu zapraszam do zapoznania się z procesem projektowym w moim biurze. Na pewno ułatwi to podjęcie decyzji i zrozumienie ile to trwa, ile kosztuje i dlaczego tak dużo i tak długo. 😉

Ważne początki i pierwszy kontakt:

  • najczęściej współpraca zaczyna się od kontaktu Inwestora z nami albo telefonicznie (na nr 606 420 124) lub mailowo (biuro@alpra.pl) czy przez formularze na stronie. W tym pierwszym kontakcie bardzo ważne jest aby określić jakiego typu usługi potrzebujesz i jaki zakres będzie Cie interesował. Jeśli nie wiesz dokładnie jak to będzie nic się nie martw zawsze wszystko opowiemy, wyjaśnimy pomożemy podjąć najbielsza dla Ciebie decyzje wybierając pakiet dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Po otrzymaniu do Ciebie najważniejszych informacji przygotujemy wycenę, która wyslemy na podany przez Ciebie adres mailowy. Pamiętaj, że termin ważności wyceny to 14 dni kalendarzowych. W tym czasie jesli wycena Ci będzie dopowiadał umawiamy się na spotkanie w naszym biurze, w terenie na miejscu inwestycji lub wybranym innym punkcie (sklep, kawiarnia jak wolisz). W trakcie spotkania podpisana zostaje umowa (jej wzór do zapoznania otrzymujesz wcześniej mailem) na wykonanie konkretnej usługi, określamy i omawiamy zasady współpracy, wyjaśniamy wszystko co trzeba wiedzieć aby rozpocząć prace projektowe. Często przy tym spotkaniu jesli jest ono w terenie lub na budowie odbywa się od razu pierwsza inwentaryzacja lub przekazanie dokumentacji typu projekt budowlany, mapy do celów projektowych i inne niezbędne.

Zobacz również jak wygląda przykładowa dokumentacja projektu wnętrza i projektu ogrodu lub pergoli. Możesz pokazać ja swojemu wykonawcy jesli takiego masz, być może pomoże Ci on podjąć decyzje co do rozpoczęcia współpracy z nami.