O nas

W chwili obecnej w naszym zespole znajduje się dwoje projektantów przygotowujących dla Was niezbędne dokumentacje projektowe.  Równocześnie współpracujemy z licznymi specjalistami i wykonawcami z różnych branż. Z przyjemnością polecimy sprawdzoną ekipę do wykonania zlecenia jak i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do poznania nas.


mgr inż. Aleksandra Bojakowska-Wszołek

Z wykształcenia architekt krajobrazu, projektant wnętrz i dekorator. Dodatkowo grafik komputerowy i nauczyciel florystyki. Zakochana w funkcjonalnym pięknie i elegancji. W projektach kieruje się potrzebami i gustem Klienta tak aby przygotowane projekt sprawiały przyjemność przez długie lata i sprawdzały się w użytkowaniu. Lubi tanie metamorfozy pomieszczeń, naturalne kolory i inspiracje przyrodą.

inż. Jakub Wszołek

Z wykształcenia inżynier budownictwa i specjalista BHP. Ekspert od kwestii technicznych, zadań stolarskich, wykończenia wnętrz i zadań specjalnych oraz ustaleń konstrukcyjnych. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i niewykonalnych. Projektant elementów graficznych i osoba nadzorująca wszelkie prace wykonawcze. Bardzo dobrze rozumie się z Klientami, potrafi bez problemu wyjaśnić techniczne aspekty wykonania poszczególnych działań.