aranżacja wnętrz

OFERTA

Nie wiesz co i jak wybrać? co powinien zawierać projekt aby wykonawca był w stanie go wykonać? Nie znasz się na tym i ciężko Ci zrozumieć co znaczą poszczególne nazwy w opisach projektów. A słowa takie jak „rzuty,”, „kłady”, „obmiary” cię przerażają? Nie się nie martw od tego masz nas.

Aby ułatwić Ci decyzję co do rodzaju i zakresu projektu stworzyliśmy 3 podstawowe pakiety i kilka dodatkowych elementów uzupełniających. Poniżej możesz zapoznać się z i ich nazwami i zawartością. W razie pytań czy wątpliwości nie wahaj się i śmiało dzwoń lub pisz do nas. Odpowiemy, omówimy, pomożemy. Po to jesteśmy.

Pakiet koncepcyjny

Jak sama nazwa wskazuje Pakiet koncepcyjny zawiera koncepcję Twojego wnętrza. Czy m jest koncepcja? To układy funkcjonalne pokazujące gdzie jaki mebel powinien stanąć, jaki mieć rozmiar, jakie wielkości będą przejść i gdzie powinno pojawiać się oświetlenie i łączniki do światła czy przyłącza wod-kan. Jest to pakiet uproszczony nie zawierający w sobie wizualizacji, specyfikacji materiałowej poza moodboardm który pozwala zorientować się w proponowanej stylistyce i do niej dobierać sprzęty i dodatki.

Pakiet komfortowy

Pakiet komfort przygotowany jest dla Inwestorów. Jeśli masz wybrane płytki ale nie wiesz jak je ułożyć, masz wybrane meble, styl i kolorystykę i potrzebujesz spiąć to w jedną całość to jest to pakiet dla Ciebie. Kliencie wybierają ten pakiet gdy wiedzą jaki efekt chcą osiągnąć, i z jakich materiałów korzystając a mają niewiele czasu na wykonanie projektu. Pakiet zawiera wszelaką niezbędną dokumentacje, koncepcje i układy funkcjonalne, umiejscowienia elektryki, przyłączy wod-kan, rozrysy niezbędnych mebli na wymiar, obmiar materiałów i wizualizacje.

Pakiet kompleksowy

Pakiet kompleksowy to pełny projekt wnętrza wraz z wizualizacjami na bazie którego bez problemu wykonawca da radę stworzyć Twoje wnętrze marzeń. Pakiet zawiera wszelaką niezbędną dokumentacje, koncepcje i układy funkcjonalne, moodboard’y pozwalające spójnie określić styl i kierunek prac, umiejscowienia elektryki, przyłączy wod-kan, rozrysy niezbędnych mebli na wymiar, zestawiania materiałów wraz z linkami i adresami sklepów, obmiar materiałów, kosztorys i wizualizacje.

Nadzór autorski

Nadzór autorski to stała opieka projektanta nad wykonaniem projektu. Bardzo pomocne gdy nie jesteś na miejscu w czasie realizacji projektu lub nie znasz się na budowlance i materiałach. Jest to usługa dodatkowa dokupowana przeważnie do Pakietu kompleksowego i wyceniana na jego podstawie po jego wykonaniu. Chęć jej zakupu jednak należy zgłosić wcześniej gdyż jest to bardzo zajmująca nasz czas usługa i wymaga wpisania jej w kalendarz. Nadzory wykonujemy na terenie Małopolski i Podkarpacia – okolice do 80 km do Gorlic.

Konsultacje z projektantem na żywo lub on-line

Istnieje możliwość spotkania projektant z Inwestorem np w sklepie meblowym lub z materiałami budowlanym czy salonie łazienkowym. Spotkania takie płatne są od godziny i odbywają się do 60 km od siedziby naszej firmy. Spotkanie może odbyć się również u Inwestora w terenie. Co pozwala omówić wstępne wizje i pomysły. Formą takiej konsultacji – płatnej jest także spotkanie wstępne jesli klient nie zdecyduje się podpisać umowy.

Możliwe są również konsultacje online. Zawsze przed takimi konsultacjami określamy ich zakres i co konkretnie interesuje inwestora. Jest to nasz czas dla Ciebie.

Wizualizacje do Twojego pomysłu

Ten pakiet może być dokupiony do pakietu koncepcyjnego lub kupiony samodzielnie. Ważne aby pamiętać, że w tym przypadku Inwestor otrzymuje tylko i wyłącznie wizualizacje na bazie materiałów jakie sam dostarczy lub jakie ustali z projektantem. Nie ma tu wykazu materiałów, mebli czy elementów dekoracyjnych. Nie ma wymiarów poszczególnych elementów, obmiarów i podanych kolorów. Opcja ta najczęściej wybierana jest jako wsparcie do sprzedaży obiektu przez osoby prywatne lub deweloperów.

W powyższych opisach brakuje pakietu dla Ciebie? Potrzebujesz innego typu usługi? Napisz do nas i opisz czego poszukujesz i potrzebujesz. Postaramy się przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.