aranżacja wnętrz i architektura krajobrazu
ogólne

Nowa odsłona – Spokój we własnym wnętrzu

Na wstępie dziękuję, bo jesli to czytasz to oznacza, że z nami jesteś i do nas zagadasz lub przywiał Cie tu po raz pierwszy pomyślny wiatr. Powoli na nowo się rozkręcamy aby jeszcze ciekawiej prowadzić dla Was to miejsce, pokazywać naszą pracę i pasje.

W ciągu ostatnich miesięcy w naszej firmie doszło do kilku poważnych zmian. Podjęte zostały przez nas decyzje o zmianach zwłaszcza w zakresie wykonywanych prac i obraliśmy konkretne kierunki na kolejne lata. W pierwszych dniach lipca świętowaliśmy 6 rocznicę powstania naszej firmy. Takie nasze małe święto, pokazujące nam ile pracy czasu i serca już włożyliśmy w istnienie tego miejsca. W ciągu tych kilku lat wykonaliśmy jak się okazało ogromne ilości bardzo rożnych i ciekawych zleceń. Zaskoczyło nas to jak wiele się działo przez ten czas.


Nasza Alpra na 6 urodziny w liczbach:

Od lipca 2013 roku wykonaliśmy ponad 80 projektów wnętrz mieszkalnych, użytkowych i biurowych dla przeszło 45 klientów indywidualnych i firmy. Ponad 15 projektów elewacji budynków usługowych i mieszkaniowych. Powstało przeszło 40 projektów zagospodarowania terenu i zieleni (ogrodów, podjazdów, małej architektury, nasadzeń, systemów nawadniających i innych elementów do kompleksowej usługi).

Do tego stworzyliśmy ponad 100 projektów stoisk targowych z których ponad połowo został pomyślnie zrealizowana, a wielu klientów chętnie współpracuje z nami wracając systematycznie co roku po nowe realizacje.

Oraz niezliczone ilości projektów graficznych, wizualizacji i druku dla naszych inwestorów.

Dziękujmy za to, że mogliśmy to wszytko zrobić. Działamy dalej!

Architekt krajobrazu, projektant wnętrz, grafik komputerowy i nauczyciel. To tak z grubsza jako ten zarys formalny. A tak normalnie? Żona i mama kochające piękne wnętrza i dodatki, w wolnych chwilach wycina, rysuje i skleja papierowe skrawki. Spełniająca się i szczęśliwa. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *