Projektancimgr inż. Aleksandra Bojakowska-Wszołek

     Z wykształcenia architekt krajobrazu oraz projektant wnętrz. Dodatkowo grafik komputerowy i nauczyciel. Zakochana w funkcjonalnym pięknie. W projektach kieruje się potrzebami i gustem Klienta tak aby przygotowane projekt sprawiały przyjemność przez długie lata i sprawdzały się w użytkowaniu. Lubi tanie metamorfozy pomieszczeń, naturalne kolory i inspiracje przyrodą. 

           Hobbistycznie szyje różności w tym maskotki i dzież, klei kartki i albumy, rysuje i maluje to co widzi i co czuje, tka gobeliny i biżuterie oraz plecie i nawleka wszelakie koraliki. inż. Jakub Wszołek

       Z wykształcenia handlowiec, specjalista bhp oraz inżynier budownictwa. Specjalista od kwestii technicznych, stolarskich, wykończenia i zadań specjalnych oraz konstrukcyjnych. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i niewykonalnych. Projektant elementów graficznych i osoba nadzorująca wszelkie prace wykonawcze. Bardzo dobrze rozumie się z Klientami, potrafi bez problemu wyjaśnić techniczne aspekty wykonania poszczególnych działań. 

    Hobbistycznie pasjonat rajdów samochodnych, czynny ich organizator i działacz w Automobilklubie Bieckim.       Jesteśmy nie tylko teoretykami rysującymi na papierze czy w komputerze. Nadzorujemy wykonanie naszych projektów, często również całe budowy czy remonty. Posiadamy szeroka wiedzę wnętrzarska, krajobrazową i budowlana. Cały czas rozwijamy i szkolimy się dla Państwa.